Psi

la310092
7023850310092
Dostupnost: Klatovy - kancelář
89,00 Kč včetně DPH
Zboží je dlouhodobě nedostupné

Veselá štěňata v přírodě na puzzle Psi jsou připravena potěšit úplně nejmenší skladače puzzlí. Skládají se totiž pouze z deseti dílků a na přiloženou podložku s rámečkem. Navíc neobsahují standardní tvary dílků, jak je známe z klasického sestavování puzzlí. Obrázek je složen z částí nepravidelného tvaru bez zámků, jako by jej někdo rozpraskal, a tak jej malé děti snáze dají správně dohromady.

Psi jsou nejvěrnější společníci a kamarádi dětí. Stojí většinou na vrcholu dětských přání a snů. Štěňátka jsou veselá a mohou se s nimi venku po louce prohánět. Ale hlavně je třeba dětem vysvětlit, že jejich kamarádi potřebují nejen dávat najevo lásku, ale především každodenní péči. Pes tím malého človíčka učí zodpovědnosti, sebeovládání, empatii a je mu partnerem při hře. Na svého prvního psa většina dětí vzpomíná celý život. 

 


Vlastnosti produktu: "Psi"

Rozměry

18 x 28,5 cm

Počet dílků

10


Zatím žádný komentář

    Nový komentář k Psi

    Ochrana proti spamu. Kolik je 5x4?

    sad_smile regular_smile thumbs_up kiss teeth_smile shades_smile broken_heart tounge_smile envelope embaressed_smile thumbs_down whatchutalkingabout_smile wink_smile devil_smile heart cake angel_smile confused_smile lightbulb omg_smile