Mimoň

11402
4005556114023
Kategorie : 3D puzzle
Kolekce : Pohádky
Výrobci : Ravensburger Ravensburger
Dostupnost: Janovice NEW
229,00 Kč včetně DPH299,00 Kč
Zboží je dlouhodobě nedostupné

Oblíbená pohádková postavička jako živá z animovaného filmu "Já padouch"  bude vaše po složení 3D puzzle Mimoň. Žluťounký a k sežrání roztomilý jednooký Mimoň v modré kombinéze a černých rukavicích sestavený do svého válcovitého tvaru rozzáří oči každého dítěte!

Mimoni jsou v současnosti nejoblíbenějšími kreslenými postavičkami. Líbí se nejen dětem, ale i dospělým. A není se čemu divit - tito žlutí kamarádi jsou veselí a hraví, milují banány a nezkazí žádnou legraci. Letos vznikl s Mimoni samostatný film, v kterém najdete odpověď na otázku, proč vlastně  tito dobráci od kosti odnepaměti vidí smysl své existence v posluhování tomu největšímu darebákovi Gruovi. Naštěstí se v jejich středu zjeví tři hrdinové, kteří všem mimoňským kamarádům vrátí smysl života. Mimoňové zkrotí dinosaura, hrají fotbal a zpívají a vy se moc nasmějete. Neváhejte a postavte si jednoho z nich jako dekoraci do svého pokoje. 


Vlastnosti produktu: "Mimoň"

Rozměry

8 cm

Počet dílků

54


Zatím žádný komentář

    Nový komentář k Mimoň

    Ochrana proti spamu. Kolik je 5x4?

    sad_smile regular_smile thumbs_up kiss teeth_smile shades_smile broken_heart tounge_smile envelope embaressed_smile thumbs_down whatchutalkingabout_smile wink_smile devil_smile heart cake angel_smile confused_smile lightbulb omg_smile